Lelijiečiai dalyvavo poezijos šventėje Zarasuose

Rugpjūčio 17 d. Ignalinos viešosios bibliotekos literatų klubo „Lelija“ atstovai vyko į Zarasų biblioteką dalyvauti literatūros ir muzikos popietėje „Ateik, dovanosiu ir Tau“. Tai  Zarasų viešosios bibliotekos projekto „Knygos šventė (literatūriniai tiltai Utenos regione)“, kurio parneriai yra ir Ignalinos bibliotekininkai,  pirmasis renginys.

Poezija ir muzika skambėjo atviroje terasoje ant bibliotekos stogo. Renginyje, kurį vedė  Gražina Karlaitė, eiles  deklamavo Zarasų krašto literatai, savo eilėraščius dovanojo poetas Viktoras Rudžianskas,  nuostabius muzikinius kūrinius atliko  smuiko virtuozai Vilhelmas Čepinskis ir Viktorija Čepinskienė. Ignaliniečiams nepaprastą įspūdį paliko Zarasų viešosios bibliotekos pastatas su įvairiomis erdvėmis, o nuo priestato stogo atsiverianti  Zaraso ežero panorama tiesiog sužavėjo. Ignaliniečiai taip pat aplankė ir Zarasų apžvalgos ratą.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.