Naujienos

Popietės Grybėnų bibliotekoje

Žiema... Tylu... Atrodo, kad Grybėnų kaimas miega žiemos miegu. Bet užsukęs į kaimo biblioteką pamatai, kad gyvenimas čia virte verda.

ITAU Sveikatos fakultetas kviečia!

Vasario 23 d. 17.15 val. maloniai visus kviečiame į gydytojos Jelenos Tulčinos paskaitą „Gydanti mityba“ (trukmė 1 val.) Susitikimas vyks Ignalinos viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skaitykloje (II aukštas).

Kalba vienas iš gražiausių tautos dalykų....

„Kurgi, sakau, pasaulyje yra tokia tauta, tokia prasta ir niekinga, kad neturėtų šių trijų savų ir tarsi įgimtų dalykų: tėvų žemės, papročių ir kalbos? Visais amžiais žmonės kalbėjo savo gimtąja kalba ir visados rūpinosi ją išlaikyti, turtinti, tobulinti ir gražinti. Nėra tokios menkos tautos, nėra tokio niekingo žemės užkampio, kur nebūtų vartojama sava kalba...“ tokius prasmingus Mikolojaus Daukšos žodžius citavo Ignalinos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Gražina Mackonienė kalbėdama apie viešojoje bibliotekoje organizuotą diktanto, skirto Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti, rašymą.

Vaikai mokėsi būti saugesni

Saugesnio interneto diena, skirta skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis, minėta ir Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.

Saugesnio interneto diena Dietkauščiznos bibliotekoje

Kiekvienais metais, pirmąjį vasario mėnesio antradienį, INSAFE tinklas organizuoja Saugesnio interneto dieną. Jos metu siekiama skatinti saugesnį naudojimąsi internetu, apsaugoti vaikus kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu internete.

Išbandykime save!

Vasario 14 d. 17 val. kviečiame Ignalinos viešojoje bibliotekoje rašyti DIKTANTĄ, skirtą Lietuvių kalbos kultūros metams.
Renginių ciklas „Gimtųjų žodžių apkabinti...“

Prasmingos popietės Dūkšto bibliotekoje

Vasario 8 ir 9 dienomis Dūkšto bibliotekoje vyko, Vasario 16-tajai skirtos, edukacinės pamokos vaikams „Geltona. Žalia. Raudona“.

Saugaus interneto diena Naujojo Daugėliškio bibliotekoje

Saugesnio interneto savaite, kurios metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete, skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis, šiais metais paskelbta vasario 6–12 d.

Aktyvaus laisvalaikio vakarai Dūkšto bibliotekoje

Dūkšto biblioteka kviečia visus norinčius išbandyti žaidimų konsolę. Vaikai tai padarė pirmieji, dabar jie smagiai žaidžia judesio žaidimus. Bibliotekoje karaliauja boulingas, futbolas, tenisas, vandens motociklai...