Naujienos

Otfriedui Preussleriui skirta valandėlė

Otfriedas Preussleris – vienas žymiausių Vokietijos vaikų rašytojų, garsus visame pasaulyje savo knygomis „Raganiukė“, „Vaiduokliukas“, „Mažasis vandenis“, „Plėšikas Hocenplocas“, „Krabatas arba treji metai užburtame malūne“ ir daugeliu kitų.

Linkmenų bibliotekoje pristatyta žavi paroda

Rugsėjo 23 dieną Linkmenų bibliotekoje vyko kraštietės Agnės Paukštienės rankdarbių parodos pristatymas.

Mažylių skaitykla įrengta ir laukia savo lankytojų!

Rugsėjo 29 d. 11 val. kviečiame visus į mažylių skaityklos „Pas pelėdą Paulę“ atidarymo šventę!

Kad kelias į mokyklą būtų saugus

Kaip akies mirksnis praskriejo vasara. Mokyklinis varpelis vėl sukvietė vaikus į klases. Atskubėjo jie geros nuotaikos, pailsėję, pilni įspūdžių ir šiek tiek išsiblaškę.

Pasakų valandėlė su Mįsliuku

Rugsėjo 20 dieną Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko pasakų valandėlė „Vaikučiams pabiručiams“.

Susitikimas su autore ir iliustratore

Rugsėjo 19 dieną Didžiasalio bibliotekoje svečiavosi knygų vaikams autorė ir iliustratorė Ula Šimulynaitė.

Dar viena prasminga išvyka ant piliakalnio

Palūšės ir Strigailiškio bibliotekų skaitytojai kartu su ANP ir Labanoro regioninio parko darbuotojais rugsėjo 19 d. dalyvavo į edukacinėje išvykoje „Reškutėnų krašto kultūros lobynas“.

Į Pūškų piliakalnį su šiaurietiško ėjimo lazdomis

Į piliakalnį su šiaurietiško ėjimo lazdomis? Kodėl gi ne! Juk taip smagiau ir įdomiau pažinti kraštą, jo istoriją, paminėti Piliakalnių metus.

Angelų kalvoje jau sklendžia Bibliotekininką globojantis angelas

Štai jis, bibliotekininkų ir bibliotekų bendruomenių susitelkimo rezultatas – Bibliotekininką globojantis angelas, kuris rugsėjo 10 d., visų šventės dalyvių maldomis, buvo pašventintas vaizdingoje, netoli Trakų, garsėjančių savo ežerais ir istorine bei kultūrine praeitimi, įkurtoje Angelų kalvoje.

Ignalinos rajono bibliotekų skaitytojai nebijo iššūkių

Birželį šalies bibliotekos pakvietė knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – žaismingos varžytuvės, kurios vyko iki rugpjūčio pabaigos.