Naujienos

Laiveliai iš gamtos dovanų

Ruduo – tai metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis, o iš randamų gamtos dovanų norisi sukurti kažką tokio! Ir, žinoma, nustebinti draugus.

Prasidėjo naujieji ITAU mokslo metai

Neįtikėtinai šiltą ir saulėtą spalio 10-osios popietę į Ignalinos krašto muziejų rinkosi dailiai pasipuošusios moterys, pasitempę vyrukai. Tai – Ignalinos trečiojo amžiaus klausytojai, ne vienas jų į muziejų atėjo pirmą kartą. Čia, šviesioje ir jaukioje salėje, vyko ITAU 2018–2019-ųjų mokslo metų atidarymo šventė.

Poeto asmeninė biblioteka – dovana Kazitiškio krašto žmonėms

Saulėtąją spalio 12-ąją Kazitiškio bendruomenė džiaugėsi kraštiečio poeto Vlado Vaitkevičiaus dovanota asmenine biblioteka ir ta proga bibliotekoje surengtu gražiu pristatymu, kurio dalyviai vėliau pakviesti į nuostabiai rudens nuauksintą parką. Čia vaišintasi ir šiltai bendrauta.

Didžio kraštiečio vardas įamžintas knygoje ir teatro nominacijos skulptūrėlėje

Spalio 12 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje pristatyta įspūdinga knyga apie pasaulinio lygio menininką, teatro genijų ir didįjį novatorių, aktorių, režisierių, dramaturgą Giedrių Mackevičių, gimusį Ignalinos rajono Grybėnų kaime.

ITAU Gamtos, Literatūros ir Muzikos fakultetų dėmesiui!

Spalio 16 d. 12 val. Liepsnojančių klevų palydos (susitikimas prie didžiosios Maximos). Registracija tel. 862058325.

Didžiasalio bibliotekoje viešėjo S. Paltanavičius

Spalio 11 dieną Didžiasalio bibliotekoje vyko atvira gamtos pamoka „Gamta visada yra žavi", kurią vedė visiems gerai pažįstamas gamtininkas, žurnalistas, rašytojas Selemonas Paltanavičius.

ITAU Literatūros fakulteto klausytojų dėmesiui!

Spalio 17 d. 17 val. Informacijos ir kraštotyros skaitykloje nuoširdūs pokalbiai. Popietė „Algirdas Mykolas Dobrovolskis  – Tėvas Stanislovas“, skirta Tėvo Stanislovo metams.

Kviečiame į knygos pristatymą!

Spalio 12 d. 16 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks pirmasis ką tik pasirodžiusios knygos GIEDRIUS MACKEVIČIUS (1945–2008) IR JO TEATRAS, skirtos iš Ignalinos kilusiam pasaulinio garso teatro novatoriui, pristatymas. Maloniai kviečiame visus ir ypač laukiame tų, kurie savo lėšomis padėjo knygai išvysti dienos šviesą.

Ignalinoje mokomės kūrybiškai

Rugsėjo pabaigoje Švietimo mainų ir paramos fondo finansuojamo programos „Erasmus+“ tarptautinio suaugusiųjų švietimo projekto „Mokymasis, išmaniosios technologijos ir kūrybiškumas" partneriai susitiko Ignalinoje.

Ignalinos krašte viešėjo Arvydas Juozaitis

Spalio 4 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje ir Didžiasalio filiale lankėsi rašytojas, filosofas, Agimimo Sąjūdžio pirmeivis, ne vienos dešimties knygų autorius Arvydas Juozaitis.