Naujienos

Kviečiame į grožio konsultaciją!

Mielos moterys, rugpjūčio 17 d. 10 val. kviečiame Jus į nemokamą grožio paskaitą, kuri vyks Ignalinos viešosios bibliotekos Parodų salėje.
Paskaitos tema „Taisyklinga odos priežiūra“. Paskaita nemokama. Registruotis tel. 86 46 13652 iki rugpjūčio 14 d.
Grožio konsultantė Loreta

Šventė Mielagėnuose

Rugpjūčio 4 d. Mielagėnuose vyko šventė ,,Mielagėnai šimtmečio vingiuose“. Tai bendras vietos seniūnijos bendruomenės, bažnyčios ir bibliotekos renginys, skirtas Mielagėnų miestelio 250-mečiui ir Mielagėnų vidurinės mokyklos 70-mečiui. Renginys prasidėjo mokykloje.

Filmo, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejui, vieša peržiūra

Rugpjūčio 9 d. Ignalinos viešoji biblioteka pakvietė į žinomo dokumentininko Algirdo Tarvydo filmo „EUROPOS PARKAS. PRADŽIA“ viešą peržiūrą.

Vasara bibliotekoje

Rugpjūčio 8 dieną Ignalinos viešosios bibliotekos kiemelyje vėl rinkosi vaikai paskaityti, pažaisti, pabendrauti.

Savo valdas projekto dalyviams atvėrė Meikštų dvaras

Rugpjūčio 4-ąją gausus būrys Ignalinos viešosios bibliotekos bičiulių, besidominčių dvarų istorija ir dabartimi, atvyko į dar vieną projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ renginį.

Trečiadieniai Dysnos bibliotekoje

Rugpjūčio 1 dieną, kaip ir kiekvieną šios vasaros trečiadienį, puikiai nusiteikę vaikai atskubėjo į Dysnos biblioteką paskaityti.

Dar vienas terčiadienis su Paule ir Kuku

Vasarai įsibėgėjus nemažėja vaikų noras skaityti ir smagiai leisti laiką bibliotekoje. Rugpjūčio 1-ąją į trečiadieninius vasaros skaitymus gerai nusiteikę, įdegę ir linksmi rinkosi jaunieji bibliotekos lankytojai.

Įdomiųjų darbų pamoka Rimšėje

Visi mokslai ir visi stebuklai prasideda nuo pačių paprasčiausių dalykų! O gal stebuklai būna tik pasakose? Tokių klausimų vedina liepos 20 dieną skubėjau į Rimšės krašto vaikų dienos centrą. Ten manęs laukė būrelis smalsių nenuoramų pasiruošusių pasinerti į „Įdomiųjų darbų pamoką“.

Šimtas gražiausių žodžių Vosiūnų kaimui

Liepos 28 dieną ryčiausiame Lietuvos krašte, Vosiūnų kaime, Švenčiausios Mergelės bažnyčioje Šventomis mišiomis prasidėjo kraštiečių šventė „Šimtas gražiausių žodžių Vosiūnų kaimui“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Mišias aukojo kunigas Antanas Domeikis, vargonavo Valentina Sinkevič. Pasimeldę šventės dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Mariaus Jovaišos parodos pristatymas Palūšės bibliotekoje

Palūšės biblioteka seniai regėjo tokį gausų žiūrovų būrį (net 52), liepos 29 d. susirinkusių į žinomo fotomenininko Mariaus Jovaišos parodos „Neregėta Lietuva“ pristatymą. Apie renginį plačiau skaitykite: http://ignalina.lt/go.php/lit/Paluseje---Neregetos-Lietuvos-pasaulis/14088