Naujienos

Piliakalnių didybės pavilioti

Lietuvos Respublikos Seimui 2017 metus paskelbus Piliakalnių metais, Kazitiškio ir Grybėnų kaimų bibliotekininkės pagalvojo, kad Kazitiškio seniūnijoje taip pat yra šių gražuolių. Dar ir ne vienas...

Vasara su knyga prie Ilgio

Liepos 19 dieną atėjusiems į Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje organizuojamus garsinius skaitymus „Vasara su knyga“ vaikams buvo pasiūlyta skaityti gamtoje.

Turininga istorijos pamoka Palūšės bibliotekoje

Liepos 14 d. Palūšės bibliotekos krašto ekspozicijos salėje vyko istorijos pamoka „Lietuvos nepriklausomybės kelias: asmenybės, įvykiai“, kurią vedė Ignalinos krašto muziejaus muziejininkė Marija Kirkienė.

Šią vasarą vaikai biliotekoje atranda puikias knygas

Tokią vėsią ir lietingą vasarą tirai smagu skaityti! Liepos 5-ąją Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vaikai susipažino su Vytauto V. Landsbergio knyga „Arklio Dominyko meilė“.

Bibliotekoje svečiavosi astrologė

Liepos 8-ąją Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko ganėtinai įdomus susitikimas.

Projektas „Kūrybos ABC” – kūrybiškas bendravimas bibliotekoje

Ignalinos viešojoje bibliotekoje vykęs dalinai Lietuvos kultūros tarybos finansuojamas, saviraišką skatinantis, projektas “Kūrybos ABC” baigėsi, bet prisiminimai, įspūdžiai ir žinios liko.

Pamoka ant paslaptingojo Puziniškio piliakalnio

„Piliakalniai iki pat šių dienų dar neatskleidė visų savo paslapčių ir vis dar stebina atradimais. O paslaptys skatina ieškoti ir atrasti. Paslaptingi tie mūsų piliakalniai, kalvų gūbriais dažnai ant ežero ar upės kranto aukštai galvas iškėlę. Jie saugojo, slėpė nuo priešų mūsų protėvius. Ir dabar tebeslepia, tebesaugo daug istorijos paslapčių, tik šiek tiek praskleisdami šių paslapčių šydą archeologiniais radiniais, sakmėmis ir padavimais. O paslaptis visada yra atradimų šaltinis“, – taip Ignalinos viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Piliakalnių istorija žadina vaizduotę“ renginį ant Puziniškio piliakalnio pradėjo Aukštaitijos nacionalinio parko informacijos ir kultūros paveldo skyriaus specialistė kultūros paveldui Sigutė Mudinienė.

Vasara su knyga Rimšės bibliotekoje

Vasara su knyga? Kodėl gi ne... Vasara, su savo teikiamais malonumais, kartais ir ne visai geru oru, jau įsibėgėjo.

Edukacija Didžiasalio bibliotekoje

Prieš metus, viešėdamas Valdovų rūmuose, Tadas Jarmuška išmoko pinti tautiškas apyrankes.

Dysnos bibliotekoje – puikios parodos

Kasmet, pirmąjį liepos savaitgalį, Dysnos bibliotekoje tradiciškai organizuojamos kraštiečių darbų parodas.