Naujienos

Roberto Petrausko knygos BARBAROSA pristatymas bibliotekoje

Balandžio 17 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko, ypatingai visų lauktas, susitikimas su žinomu TV laidų vedėju, intelektinių žaidimų kūrėju bei rašytoju Robertu Petrausku.

Sveikiname Vandą!

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka trečius metus iškilmingai skelbia nominacijos „Ad astra“ laureatus. Šiais metais Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų filialų kategorijoje laureate tapo Vanda Laurinavičienė – Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Dysnos filialo vyresnioji bibliotekininkė.

Algirdo Panavo kūrybos vakaras

Balandžio 16 d. ignaliniečiai rinkosi į neeilinį nuostabaus Ignalinos krašto žmogaus Algirdo Panavo kūrybos vakarą, kurio metu Algirdas kartu buvo pasveikintas ir su praėjusiu jubiliejumi.

Ignalinos bibliotekoje viešėjo rašytoja Loreta Jastramskienė

Balandžio 12 dieną bibliotekoje viešėjo žurnalistė, rašytoja, Juozo Tumo-Vaižganto literatūros premijos laureatė Loreta Jastramskienė.

Siūlome apsvarstyti galimybę 2 proc. pajamų mokesčio paskirti Ignalinos viešajai bibliotekai

Seimas, priimdamas gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pataisas, suteikė gyventojams teisę valdyti bent dalies valstybės pinigų paskirstymą. Ir tik nuo gyventojo prioritetų priklauso, kam jis nori skirti savo pajamų mokesčio 2 proc.  Ši parama mums leidžia vykdyti projektinę veiklą (kuriai, deja, dažnai prireikia savo įnašo), įsigyti naujas knygas. Dėkojame visiems, kas pernai paskyrėte 2 proc., ir džiaugsimės, jei šiemet juos paskirsite mums.

Gavėjas: Ignalinos biblioteka
Įstaigos kodas (gavėjo identifikacinis kodas) 188204434

Abėcėlės šventė bibliotekoje

Balandžio 15-ąją į biblioteką, spalvotais balionais nešini, atkeliavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pirmokai ir jų mokytojos.

Ei, vaikai!

Balandžio 24 d. 11 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje knygelės Draugystė ant straublio galo pristatymas ir kūrybinės dirbtuvės su šios knygos autoriais Aušra Adomavičiene ir Mariumi Marcinkevičiumi. Laukiami ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikai.

Projektas „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“

 paveiksllis2

Nemokami mokymai bibliotekose

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“ kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiems ir pažengusiems.

Susitikimas su Broniumi Šablevičiumi

Balandžio 12 d. bibliotekoje vyko susitikimas su mokslininku, biologu, publicistu, gamtos fotografu, kilusiu iš Anykščių rajono Broniumi Šablevičiumi.

Prieššventinis rytmetis Mielagėnų bibliotekoje

Balandžio 12 d. į Mielagėnų biblioteką buvo pakviesti jauniausieji - Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyriaus pradinukai ir ikimokyklinės grupės vaikai.