Bibliotekose paminėta Motinos diena

Rengnių metu

Motinos dieną išreiškiame pagarbą, meilę ir padėką savo Mamoms, tai visų laukiama tauriausia šventė, Lietuvoje ji pradėta švęsti 1928 m. Juk Mama – tai visų mūsų pradžia, tai gyvybė, saulės šviesa, tai namų siela.

Kaip pavasaris džiugina mus, taip ir mes turime pradžiuginti savo kilniaširdes, pasiaukojančias, mus mylinčias Mamas, nes jų triūsas, rūpestis, meilė lydi mus visą gyvenimą. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme, kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių, taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.

Artėjant pirmajam gegužės sekmadieniui Mažėnų biblioteka tradiciškai surengė šventinę popietę „Mamyte, Tu mano saulės spindulėlis". Į šventinį renginį susirinkusioms Mamoms vaikai paskyrė pačius nuoširdžiausius sveikinimus, padėkos žodžius, buvo skaitomos gražiausios eilės, įteikti gėlių žiedai, skambėjo jaunųjų kraštiečių atliekamos dainos, kurių beklausant nuriedėjo ne viena džiaugsmo, o gal ir liūdesio ašara...

Gegužės 2 d. mamos buvo sveikinamos ir Ceikinių bibliotekoje,. Eiles joms skaitė Diana Muščinskaitė, Rūta Laurinėnaitė,Junona Dudėnaitė, koncertavo Ceikinių jaunimo grupė „Juventus".