Garsinių skaitymų valandėlė

Renginio metu

Rugpjūčio 12 d. Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko garsinių skaitymų valandėlė. Jos metu buvo skaitomos ištraukos iš knygų ,,Nevykėlio dienoraštis‘‘.

„Nevykėlio dienoraštis“ - 10 knygų ciklas. Knygos vadinasi „dienoraščiu“, todėl ir atspausdintos nestandartiškai: šriftas tarsi būtų rašyta ranka, taip pat matosi linijos, lyg būtų rašyta sąsiuvinyje, kiekviename puslapyje yra po vieną – du mini komiksus. Knygoje nėra tokio dalyko kaip skyriai, tačiau kaip ir tikrame dienoraštyje minimos savaitės dienos bei mėnesiai. Knygų autorius Jeff Kinney - amerikiečių rašytojas, animatorius, žaidimų kūrėjas, prodiuseris.
Pagrindinis šių knygų veikėjas - nevykėlis Gregas. Jis pasakoja savo nutikimus mokykloje ir namie, įvykusius per mokslo metus. Gregas turi vyresnį brolį, kuris nuolatos krečia pokštus, bei jaunesnį, kurį ypač myli tėvai. Knygų autorius Jeffas Kinney'us supažindina mus su neįprastu herojumi. Kaip Gregas savo dienoraštyje rašo: „Tik jau nesitikėkite čia perskaityti visokių „Mielas Dienorašti“... “. Laimei, tai, ko Gregas Heflis neketino daryti, ir tai, ką jis iš tikrųjų daro, yra du skirtingi dalykai.
Po skaitymo susirinkusieji linksmai pasakojo savo nutikimus ir žaidė žaidimus.
Galbūt ši skaitymo valandėlė kai kuriuos vaikus įkvėps rašyti savo dienoraštį.