Smagi vaikų šventė Ceikiniuose

Renginio metu

Gegužės 30 d. Ceikinių seniūnijoje gyvenantys vaikučiai buvo pakviesti į artėjančiai Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtą šventę.


Bibliotekininkės Onos Martinėnienės iniciatyva į šventę atvyko ir ją pradėjo Ignalinos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus lėlių teatras „Mįsliukas“. Didžiai susidomėję vaikai žiūrėjo lėlių spektaklius iš knygos „Girios pasakėlės“, „Rasčio namelis“ ir „Dygliaus iškyla“.
Vėliau mažuosius ceikiniečius pasveikino ir po Jeronimo Lauciaus knygelę „Prie tvenkinio“ visiems įteikė šventėje dalyvavęs seniūnas Saulius Zabolevičius. Kadangi šventė sutapo su paskutine mokslo metų diena, Ignalinos Česlovo Kudabos mokyklos Ceikinių skyriaus mokytojos Rita Ragaišienė ir Daiva Krikštulienė pasidžiaugė savo ugdytinių pasiekimais, padėkojo jiems už įgytas žinias, stropumą, įteikė padėkas, palinkėjo gražios vasaros ir linksmų atostogų.
Nors šių metų pavasaris nedžiugino šiluma, bet šventės diena pasitaikė šilta ir saulėta, todėl po spektakliuko ir sveikinimų vaikučiai buvo pakviesti piešti ant kieme esančio asfalto. Aktyvūs buvo visi: patys mažiausieji nešiojo kreideles piešiantiems, tėveliai arba padėjo, arba patarinėjo ką piešti. Atsirado ir suaugusiųjų, kurie entuziastingai prisidėjo prie piešiančių vaikų. Netrukus kiemas atrodė kaip didžiulis ir be galo gražus spalvotas kilimas.
Dar vienas smagumas – seniūnijos darbuotojų suorganizuota loterija, kurioje visi visi vaikai laimėjo po gražų minkštą, mielą žaisliuką.
Šventei baigiantis visi buvo pakviesti pasivaišinti saldumynais, kuriais taip pat pasirūpino seniūnijos darbuotojos.