POLICIJOS BIČIULIO AMSIO VIEŠNAGĖ PAS MIELAGĖNŲ IR CEIKINIŲ VAIKUS

Renginių akimirkos

Gruodžio 5 d. Ignalinos viešosios bibliotekos Mielagėnų ir Ceikinių filialuose su vaikais susitiko, iš animacinių filmukų puikiai pažįstamas, geriausias policininkų draugas šuo Amsis.

Visi vaikai norėjo paspausti Amsiui leteną, o jauniausioji susitikimo dalyvė – net pasėdėti ant kelių, mažieji noriai su šuneliu bendravo, klausė jo patarimų.
Kartu su Amsiu atvykusios Utenos apskrities VPK Ignalinos rajono PK Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jūratė Pernavienė ir tyrėja Jurgita Zenkuvienė kalbėjosi su vaikais apie saugų elgesį kelyje į mokyklą ir namo, apie atšvaitų dėvėjimo svarbą, apie artėjančias šventes, kurių metu naudojamos pirotechnikos priemonės ne tik gražios, bet ir labai pavojingos.
Policininkės vaikams ir bibliotekoms padovanojo knygučių: ,,Draugaukime“, „Susipažinkime: Lietuvos policija“, atmintinę „Būk budrus šalia geležinkelio kelio“.
Panašūs susitikimai vyksta kasmet, vaikams išdalinama daug šviesą atspindinčių liemenių, pakabukų, deja, ne visi vaikai juos nešioja. Šį kartą tokių dalybų nebuvo, vaikai buvo paprašyti susirasti anksčiau gautuosius ir naudoti. Kad vaikai kalyje būtų matomi, turėtų pasirūpinti juos į mokyklą išlydintys tėvai, nes mažieji, gavę atšvaitus, dažniausiai jais tik pažaidžia ir pamiršta.
Susitikime dalyvavę vaikai – tai Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyriaus ir Ignalinos r. Česlovo Kudabos progimnazijos Ceikinių skyriaus pradinukai ir ikimokyklinukai. (tai buvo atskiri susitikimai – Mielagėnuose, o po to Ceikiniuose).
Bibliotekininkės Rima Misiūnienė, Ona Martinėnienė