Ceikiniškiai džiaugiasi rudenėliu

Renginio metu

Kai laiko mašinos ratai pradeda sparčiai artėti prie metų pabaigos finišo, kai vis ankščiau temsta, o vėliau aušta, kai nuimtas derlius ir beveik baigti rudens darbai Ceikinių skyriaus ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniai, kartu su mokytojomis B. Daugėliene, R. Ragaišiene ir bibliotekininke O. Martineniene spalio 26 d. visus pakvietė į tradicinę tapusią šventę „Rudenėlis – 2018“.


Svečius pasitiko graži darbelių iš šių metų derliaus daržovių parodėlė. Eksponatų buvo daug ir įvairių nuo įdomiausių gamtos sukurtų ir vaikų pastebėtų, iki sudėtingų iš įvairių daržovių padarytų darbelių. Parodėlę papuošė vaikų piešiniai.
Šventės programėlėje buvo suvaidinta kaip senelis su draugais rovė lysvėje išaugintą didžiulę ropę. Ikimokykliniai inscenizavo dainelę „Du gaideliai“, parodė gražią miniatiūrą „Ruduo“, padeklamavo eilėraščių. „Sveikinimų koncerto“ metu pradinukai sveikino ceikiniečius, ūkininkus, gamtos mylėtojus, skyrė jiems eilėraščius ir daineles.
Pasibaigus programėlei mokiniai susiskirstė į „Žvirbliukų“ ir „Peledžiukų“ komandas, kurios varžėsi įvairiose rungtyse. Atsakinėjo į viktorinos klausimus, turėjo atpažinti mūsų krašte augančius medžių lapus, augalų sėklas. Suskaičiavus kaštonus, kuriuos komandos gaudavo už teisingus atsakymus, pasirodė, kad jų turi vienodą skaičių. Už žinias ir pastangas vaikai gavo puikų dėdės Rudenėlio prizą – saldžiųjų kriaušių ir raudonšonių obuolių.
Kad vėstant orams nesusirgtų, šventės svečiai buvo pavaišinti žolelių arbata, keptais obuoliais ir pyragais.
Šventė rengėjos dėkingos visiems dalyvavusiems šventėje.