Jauki popietė Naujajame Daugėliškyje

Renginio akimirkos

Gruodžio 15 d. Naujojo Daugėliškio biblioteka ir Daugėliškio krašto bendruomenė pakvietė į literatūrinę-muzikinę popietę „Prisilieskime prie sielos stygų“.

Gitaros skambesys, kurį dovanojo Emilija Šakėnaitė ir Indrė Gruodienė visus susirinkusius sugrąžino į vaikystės Šv. Kalėdų laukimo prisiminimus, o bibliotekininkės Zojos Boguško skaitoma Jurgio Jankaus kalėdinė pasaka „Grigo ratai“ privertė patikėti stebuklu.
Ne tik arbata ir sotus pyragas tądien visus subūrė. Dvi Genutės ir Staselė dalinosi savo vaikystės prisiminimais apie kuklias Kalėdas ir džiaugsmą paragauti šaukštelį metaus ar nuo rudens ant pečiaus saugotus riešutus. Bibliotekininkės Zojos paskatinti ir, vėlgi, prisiminę vaikystę, renginio dalyviai rašė vieni kitiems palinkėjimus. Visus su artėjančiomis šventėmis pasveikino Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė Rimutė Cibulskienė, ji sakė nesigailinti šeštadienio planus Vilniuje iškeitusi į popietę bibliotekoje. Džiugu, kad apsilankė Tauragnų kaimo bendruomenės atstovai, jie sužavėjo visus ne tik skalsiu sūriu, bet ir etnografinėmis dainomis.