Tverečėnai žiūrėjo „Mąžąjį princą“

Renginio metu

Sausio 17 d. Tverečiaus biblioteka pakvietė visus į spektaklį. Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro vaikai ir darbuotojos tverečėnams dovanojo prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi „Mažąjį princą“.

Kaip tik šiemet minimos 75-osios rašytojo žūties metinės. Jo lėktuvas, atliekant žvalgybinį žygį, 1944 m. liepos 31 d. buvo pašautas vokiečių aviacijos.
„Mažasis princas“ – kūrinys skirtas ir vaikams, ir suaugusiems, suteikiantis galimybę dar kartą apmąstyti žmogiškąsias vertybes, ką puikiai perteikė globos ir socialinės paramos šeimai centro aktoriai.
Tai pirmasis bibliotekos renginys šiais metais Tverečiuje, bet tikrai ne paskutinis, nes bibliotekininkės pajuto tokį bendruomenės narių palaikymą, kokio nesitikėjo. Jos nuoširdžiai dėkoja Janinai Paulavičienei, Marijai Papovai, Dangutei Petkevičienei, Inesai Čepulė ir visiems kitiems, prisidėjusiems matoma ir nematoma veikla. Na ir, suprantama, centro vaikams bei darbuotojoms už kūrybiškumą, darbštumą, aktorinius sugebėjimus.
Juozo Navicko nuotraukos