Rimšėje dvarų istorijos, žadinančios vaizduotę ir gražiausios eilės moterims

Renginio metu

Kovo 8 dieną nemažas būrelis lankytojų sugužėjo į Rimšės biblioteką. Čia buvo pristatyta knyga ir tapybos darbų paroda „Dvarų istorija žadina vaizduotę“.

Prisiminta Ignalinos viešosios bibliotekos to paties pavadinimo projekto pusmečio kelionė po Ignalinos kraštą, kurios metu buvo aplankyti keturi dvarai ir trys dvarvietės, plačiau papasakota apie patį projektą ir lankytus objektus. Susirikusieji susidomėję apžiūrėjo projekto metu vykusios akcijos „Įamžink savo kraštą“ rezultatą – tapybos darbų parodą.
Vėliau renginys persikėlė į Rimšės seklyčios salę, kur paminėta Tarptautinė moters dieną. Pradžioje buvo prisiminta šios dienos atsiradimo istorija, o ji siekia net 1911 metus, jos reikšmė pasaulio moterų bendruomenei. Vėliau skambėjo Rimšės saviveiklininkių, priešakyje su vadove Ramune Prakapavičiene, dainos atliekamos, gražiausias eiles moterims apie meilę skaitė Mažėnų filialo bibliotekininkė Kristina Ignatjeva, skambėjo juokas skaitant nuotaikingus pasakojimus iš Nijolės Koskienės knygos „Špilkos ir šlepetės“, o prie arbatos puodelio buvo pasakojami pačių išgyventi juokingi nutikimai apie lūžusius kulniukus, pamestus batelius ir dar daug, daug visko...
Rimšės filialo bibliotekininkė Daiva Diliavičienė dėkoja visiems kartu buvusiems už gerą nuotaiką, nuoširdumą ir bendruomeniškumą, ypatingai kolegėms Kristinai ir Ramunei už gražų bendradarbiavimą.