Apie dramblį, pelytę ir... DRAUGYSTĘ

Ignalinos viešojoje bibliotekoje su vaikais susitiko knygos „Draugystė ant straublio galo“  autorius rašytojas  Marius Marcinkevičius ir iliustruotoja dailininke  Aušra Kiudulaite

Balandžio 24 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje su vaikais susitiko knygos „Draugystė ant straublio galo“ autorius rašytojas Marius Marcinkevičius ir iliustruotoja dailininkė Aušra Kiudulaitė.

Svečiai mažuosius supažindino su knygele, drauge ją perskaitė į pagalbą pasitelkę Vaikų literatūros skyriaus „Mįsliuko“ lėlių teatro gyventojus Dramblį Džeraldą ir Pelytę Patriciją. Knygutės kūrėjai vertė vieną po kito knygelės puslapius ir mažiesiems renginio dalyviams pamažu skleidėsi nuostabi laaabai didelio dramblio ir labai mažos pelytės draugystės istorija. Tik ar gali draugauti dramblys su pelyte? O draugystė gali būti tokia didelė, kad galėtų pakelti tik dramblys arba ji tilptų mažoje pelytės širdelėje?
Pasiklausę dramblio Džeraldo ir pelytės Patricijos istorijos vaikai su autoriais kalbėjosi apie savo draugus. Pasirodo, draugams suskaičiuoti neužtenka dviejų rankų...
Draugystei palaikyti labai tinka laiškai, o laiškams reikalingi vokai. Todėl, drambliškiausių dirbtuvių metu, vaikai ir gamino vokelius. Spalvoti, žaismingi vokeliai su parašytais linkėjimais draugui, suteikė daug džiaugsmo ir geros nuotaikos.
Tai jau antras projekto „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“ renginys.

paveiksllis2