Didžiasalio bibliotekoje viešėjo Linas Pernavas

Didžiasalio bibliotekoje lankėsi policijos generalinis komisaras Linas Pernavas

Balandžio 27-osios popietę, Nacionalinė bibliotekų savaitės proga, didžiasaliečiai rinkosi į biblioteką. Čia vyko susitikimas su kraštiečiu, Policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu.

Komisaras prisipažino, jau daugelį metų nesilankęs Didžiasalio bibliotekoje, ir buvo sužavėtas šviesiomis, jaukiomis patalpomis. Renginio metu L. Pernavas pasakojo kokių savybių reikia, kad taptum geru policininku, jis sakė: „...raumenis galima užsiauginti, o štai su smegenimis...“. Susirinkusiems buvo įdomu daugiau sužinoti apie jo įsteigtą paramos fondą policininkams, kuris buvo patekęs į žurnalistų akiratį, įdomu buvo kaip tampama ne tik policininku, bet netgi komisaru. Žiniasklaidoje pasitaiko viena kita žinutė, kad Pernavas sieks antros kadencijos, bet, kaip jis pats sakė: „Gali siekti, bet jei tavęs neskirs, tai ir nepasieksi, teks ieškotis kito darbo“. Didžiasaliečiai daug klausinėjo, netgi teikė savo pasiūlymus. Renginio metu kilo minčių, kad dažniau reikėtų organizuoti panašius susitikimus, nebūtinai su aukščiausiais šalies pareigūnais, bet rajone dirbančiais policininkais ir pasieniečiais. Juk ne visada aišku, kokiais klausimais į ką kreiptis.
Susitikimo pabaigoje pareigūnas pasidžiaugė, kad per ilgus tarnybos metus, dirbant daugelyje darboviečių, susidūrus su įvairiomis situacijomis, kartais juokingomis, o kartais labai rimtomis, neteko panaudoti ginklo.
Antra renginio dalis – muzikinė, ją dovanojo Didžiasalio vyrai, save vadinantys „Hercogais“.
Buvo ir trečia dalis – visi norintys fotografavosi prie taip gražiai pražydusių slyvų.