ABSOLIUTUS ĮRODYMAS

Peter James

Stulbinanti ir įtraukianti Peter James istorija „Absoliutus įrodymas“ sukrės daugelį skaitytojų. Jei jus žavi Dan Brown kūryba, šis romanas kaip tik jums. Tai kvapą gniaužiančios lenktynės, kuriose bus atskleista didžiausia pasaulio paslaptis. 

Tiriamosios žurnalistikos asas Rosas Hanteris sulaukė telefono skambučio, kuris pakeis ne tik jo jo gyvenimą, bet, galbūt, ir viso pasaulio ateitį. Kaip gerai, kad Hanteris vis dėlto nusprendė pakelti ragelį. 

Skambino pagyvenęs vyras. Jis tikino, jog nėra beprotis, ir prašė padėti jam tai įrodyti visiems, laikantiems jį pamišėliu. Vyras tikino turįs absoliutų Dievo egzistavimo įrodymą. 

Ko reikia, kad pavyktų įrodyti Dievo buvimą? Ir kokios būtų pasekmės? Dabar viskas pastatyta ant kortos – netikras milijardieriaus evangeliko tikėjimas, garsaus ateisto viso gyvenimo darbas, didžiųjų pasaulio religijų patikimumas… Jei tik Rosas Hanteris išgyvens, kad paviešintų tą įrodymą.

Romanas „Absoliutus įrodymas“ pasakoja istoriją, kuri privers versti puslapius vieną po kito ir nepaleisti knygos iš rankų iki pat pabaigos. Pasaulinis sąmokslas ir neįtikėtina intriga žada skaitytojams ne vieną įdomų vakarą. 

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.