Į Didžiasalio biblioteką atkeliavo senieji vadovėliai

Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais Didžiasalio bibliotekoje veikia senųjų vadovėlių paroda „Iš ko mokėsi mūsų tėveliai ir seneliai“, skirta Mokslo ir žinių dienai paminėti.
Parodoje eksponuojami  matematikos, lietuvių kalbos, botanikos, muzikos, fizikos, istorijos ir kitų dalykų vadovėliai.  Tie, iš kurių mokėsi tėvai, seneliai, netgi proseneliai. Keisti ir neįprasti tie pageltę puslapiai, kuriuose išguldytos gerai žinomos rašybos ir skyrybos taisyklės, fizikos formulės ir uždaviniai.  Daugelis vadovėlių skaičiuoja jau aštuonis dešimtmečius trunkančią istoriją. Seniausi parodos eksponatai mena 1925 metus.  Lankytojai vartydami senus vadovėlius prisiminė savo vaikystės ir mokslo metus, lygino juos su šiandienos knygomis.                                                    Eksponuojami vadovėliai yra iš Didžiasalio gimnazijos muziejaus fondų. Tai  tik maža dalis ten sukauptų mokslo knygų.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.