Edukacinė valandėlė „Rudenėlis lapais sninga“

Vidiškių  bibliotekoje vyko edukacinė valandėlė  „Rudenėlis lapais sninga“. Rudeniškai papuošta biblioteka sukaukė svečių – ją aplankė Vidiškių darželinukai,  būsimieji pirmokai. Kartu atėjo auklėtoja Irena Drūteikienė bei auklytė. Vaikai su bibliotekininke kalbėjosi apie rudenį. Šis ruduo vaikučių gyvenime labai svarbus, nes nuo kito  rugsėjo jie jau ne darželinukai, o mokiniai. Auksaspalvis, geltonas, šlaputis  ir kitokius pavadinimus vaikai priskyrė šiam metų laikui. Nepamiršti buvo ir rudens darbai: bulviakasis, obuolių rinkimas…

Kiekvienas vaikas yra kūrybingas ir noriai rudens gėrybes panaudoja savo darbeliuose. Kai tik jiems buvo pasiųlyta tema, vaikų rankutėse kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu: viščiuku, avele, ežiuku, pasakos arba  mėgstamo filmuko  veikėju. Edukacinės valandėlės metu vaikai iš plastilino ir kaštonų, morkų, obuolių, cukinijos ir kitų rudeniškų gėrybių  lipdė savo mėgstamą personažą. Vėliau sugalvojo jiems vardus.

Iš sukurtų darbelių parengta rudens spalvomis papuošta paroda, kuri visą rudenį   džiugins bibliotekos skaitytojus.

Laikas bibliotekoje greitai prabėgo. Mažieji bibliotekos draugai pažadėjo dažniau lankytis bibliotekoje, o kai pažins visas  raides – taps bibliotekos skaitytojais.

Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti kūrybiškų vaikų darbus.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.