Rudeniškas „Rudenėlio“ susitikimas

Spalio 7 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko klubo „Rudenėlis“ edukacinė popietė „Daržovės, vaisiai, prieskoniai buityje. Valgių receptai“. Ant stalo netrūko vaišių, kurias paruošė klubo nariai. Jie kvietė ragauti ir vertinti. Puikiai nusiteikę senjorai ragavo pyragus su obuoliais, kriaušėmis, kopūstais ir net grybais, kitus gaminius iš vaisių daržovių, kalbėjosi apie lietuviškus, dažniausiai naudojamus prieskonius, rašėsi patikusių valgių receptus. Buvo paruošta parodėlė iš įvairiausių suneštų vaisių, daržovių. Senjorai džiaugėsi klubo narės Aldonos Freder sukurtomis rudeniškomis puokštėmis. Vėliau buvo išrinkti geriausių patiekalų autoriai, jie apdovanoti receptų žurnaliukais.

Šį kartą jubiliejų šventė Asia Valeiša. Jai sukako 75 metai. Tradiciškai klubo nariai linkėjo ryžto, laimės, džiaugsmo, geros sveikatos ir saulėtų dienų, teikė gėles, giedojo ilgiausių metų. Einant popietei į pabaigą V. Stukienė paskaitė savos kūrybos eilėraštį apie rudenį.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.