Jauki popietė bibliotekoje

Lietingą spalio 12 d. šeštadienį skaitytojai rinkosi Gilūtų bibliotekoje. Susibėgo į popietę „Rudens gėrybių pilnas stalas“. Prie jaukiai besikūrenančio židinio skaitytojai paminėjo senjorų dieną, pasidžiaugė rudens gėrybėmis ir kartu apžiūrėjo piešinių parodą.

Gilūtų filiale šiuo metu eksponuojami projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę“ tapybos darbai. Lankytojus sudomino iš įdomiausių nuotraukų sukurtas ir išleistas fotoalbumas „Dvarų istorija žadina vaizduotę“.

Prie jaukiai besikūrenančio židinio vaišinomės žolelių arbata ir obuolių pyragu, degustavome obuolius, kriaušes ir vynuoges, kurias užsiaugino darbštūs kaimo žmonės. Skaitėme Egmilės (Eglės Miliušytės-Brazdžiūnienės) eilėraščius rudens tema. Ačiū bibliotekos lankytojams už šiltai ir turiningai praleistą popietę.

Gilūtų filialo bibliotekininkė Vida Grdžiušienė

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.