Kūrybinė edukacija „Rudenėlio žibintas“

Ruduo – bene spalvingiausias metų laikas. Margaspalvių lapų gausa, krintantys kaštonai ir dar daug įspūdingų gamtinių medžiagų kviečiančių kiekvieną atskleisti savo kūrybinius gabumus.

Spalio 16 d. Mažylių skaitykloje vyko kūrybinė edukacija „Rudenėlio žibintas“. Susirinkęs vaikų būrys rudeniniais lapais, kaštonais, riešutų lukštais, sudžiūvusiomis uogomis margino stiklainius. Kiekvienas žibintas tarsi meno kūrinys – vis kitoks ir vienas už kitą gražesnis. Vaikų rudenėlio žibintai papuoš Mažylių skaityklą ir nuotaikingoje aplinkoje lauks atkeliaujančios žiemos.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.