SLAPTA DUKTĖ


Kelly Rimmer

Sukrečianti istorija apie įvaikintos moters bandymą surasti savo tikrąją motiną. Atsakymai ne tik išnarplios sudėtingą mįslę, bet ir padės jai geriau pažinti save.

Sabinos ir kitų veikėjų emocijos, jausmai ir aistros tokios įtikinamos ir taip įtraukia į sudėtingą ir painų žmogiškųjų santykių tinklą, jog atrodo, kad rankose laikote ne romaną, bet sukrečiančius memuarus. Tai istorija apie jauną moterį, kuri ieško atsakymo į nelengvą klausimą: Kodėl motina ryžtasi atsisakyti savo vaiko?

„Slapta duktė“ – tai sudėtinga jausmų drama, nagrinėjanti sudėtingą įvaikinimo temą. Apie ją pasakojama iš kelių skirtingų perspektyvų – tikrųjų tėvų, įtėvių, galiausiai, paties vaiko. „Slapta duktė“ pasakoja, koks stiprus ryšys sieja motiną ir vaiką – jo negali nutraukti net ir daugybė prabėgusių metų.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.