Nordplus projektas

Jau įgijusi sėkmingos patirties vykdant tarptautinius ERASMUS+ projektus Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka žengė dar vieną žingsnį – atrado Šiaurės ir Baltijos šalių tarptautinio bendradarbiavimo programą NORDPLUS. Ši programa suteikia galimybę rengti parengiamuosius vizitus su galimais partneriais, susitikus aptarti būsimą bendradarbiavimo projektą. Ieškodama naujų paslaugų, mokymų ir edukacijų suaugusiems lankytojams idėjų bibliotekos darbo grupė pasinaudojo šia  galimybe ir  parengė paraišką „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtros galimybės bibliotekoje“ . 

Laimėjusi finansavimą bibliotekos darbo grupė užmezgė ryšius su Gulbenės (Latvija) regionine biblioteka. Du Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovai gruodžio mėnesį lankysis Gulbenės regioninėje bibliotekoje, susipažins su čia vykdomomis edukacinėmis programomis bei mokymais suaugusiems lankytojams. Vyks susitikimas su Gulbenės bibliotekos darbuotojais, bus aptariamos galimo bendradarbiavimo projekto detalės.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.