Rimšėje jau kvepia Kalėdomis

Advento vainikas – vienas iš krikščioniškųjų prieškalėdinio laikotarpio atributų, jo apskrita forma reiškia negęstančią saulę ir jos metinį ciklą. Paprastai advento vainikas pinamas iš karklų vytelių, eglišakių, samanų ir kitos gamtinės medžiagos…
O gal gali advento vainikas būti kitoks, netradicinis? Patikėkite, tikrai gali. Tuo galėjo įsitikinti Rimšės bibliotekos skaitytojai lapkričio 19 dieną susitikę su Ilgių bendruomenės „Šeimų klubo“ auksaranke  Vidmanta Visakavičiene. Ji mokė pasigaminti saldžius, Kalėdomis kvepiančius advento vainikus. Sekėsi puikiai, o įsijautusios į kūrybą ir apsvaigusios nuo kerinčių kvapų renginio dalyvės pagamino dar ir kelis Kalėdinius namelius. Už lango niūrus ruduo, artėja advento laikotarpis, o Rimšėje jau kvepia Kalėdomis. Ačiū Vidmantai ir visoms kitoms darbštuolėms.

Rimšės filialo bibliotekininkė Daiva Veličkienė

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.