Fotografijų paroda Didžiasalio bibliotekoje

Vasario 5-osios popietę daugelis didžiasaliečių ir tverečėnų skubėjo į Didžiasalio biblioteką. Tą popietę bibliotekoje visuomenei buvo pristatyta Vasilijaus Nagurno, visiems žinomo mūsų krašte odontologo, fotografijų paroda.

Parodos iniciatorė bibliotekininkė Audronė renginį pradėjo kraštiečio Česlovo Kudabos žodžiais apie Lietuvos gamtos grožį ir turtingumą. Fotografijų autorius yra kilęs iš Baltarusijos, o kaimyninių šalių gamta labai panaši. Gamtą mylėti ir pastebėti, pasak Vasilijaus, jį išmokino tėtis. Akimirkas jis fiksuoja ne fotoaparatu, o išmaniuoju telefonu, kuris visada būna po ranka.  Autorius nėra linkęs daugžodžiauti, gal ir dėl savo profesijos, todėl viską išsako užfiksuotais vaizdais.

Renginyje dalyvavęs Didžiasalio seniūnas, pasidžiaugė pirmąja V. Nagurno paroda, minėjo, kad autorių pažįsta kiek daugiau, kad jam yra tekę viešėti pas jį Baltarusijoje, susipažinti su mama. Sakė pastebėjęs, kad Vasilijus labai myli gamtą, pamato ir užfiksuoja jos grožį, miške surenka ne tik savo, bet ir kitų išmėtytas šiukšles.

Vasilijaus Nagurno parodą Didžiasalio bibliotekoje  galima bus aplankyti visą vasario mėnesį.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.