Ignalinos bibliotekoje viešėjo terčiokai

Vasario 13-tą dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos trečiokai su mokytoja Regina Jeremejeva  dalyvavo Ignalinos viešosios  bibliotekos vaikų literatūros skyriaus organizuotoje literatūrinėje valandėlėje „Pažink savo šalį“. Bibliotekininkė Rūta renginį pradėjo Zenės Sadauskaitės  eilėraščiu „Žemė  žieduose“, o vaikai skaitė poetės Zitos Gaižauskaitės ir  Aldonos  Puišytės eilėraščius. Moksleivius sudomino  ir smagi žaisminga viktorina apie Lietuvą, papročius, tradicijas, lankytinas vietas. Vaikai aktyviai joje dalyvavo ir pademonstravo puikias žinias, o už teisingus atsakymus gavo saldžių dovanų.     
Vėliau trečiokų dar laukė ne vienas smagus edukacinis užsiėmimas. Pirmiausia jie susipažino su 3D pieštukais ir juos išbandė – piešė trispalves vėliavėles. Aplankė eksponuojamą edukacinę parodą „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“. Mokiniams buvo įdomu spaudais su lietuviškomis  raidėmis sidėlioti norimą žodį. Daugiausia  vaikai dėliojo savo vardus. Itin didelio susidomėjimo sulaukė interaktyvios grindys su daugybe žaidimų. Po tiek įdomių veiklų pradinukų nuotaika, žinoma, buvo puiki.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.