Jei turite negrąžintų knygų

Pile of papers paperwork on office desk table. With copy space.

Mieli lankytojai, įsigaliojus visuotiniam karantinui, labai svarbu izoliuotis. Todėl, jei turite negrąžintų knygų, nesijaudinkite.

Jūs galite prasitęsti knygų skolinimosi laiką bibliotekos elektroniniame kataloge http://82.135.246.200/index.jsp pasirinkdami nuorodą „mano sritis“ (prisijungdami nurodykite skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį, smulkiau – https://ignalinosvb.lt/leidiniu-pratesimas/).

Jei gavote elektroninį laišką apie artėjantį knygos grąžinimo terminą, prasitęskite paspausdami laiške esančią nuorodą. Taip pat galite telefonu (8386)52142 paskambinti į bibliotekos Suaugusių vartotojų aptarnavimo skyrių ir bibliotekininkas Jums pratęs knygų skolinimosi terminą.

Jei jau išnaudojote visas galimybes – nieko baisaus, knygas grąžinti galite į knygų gražinimo įrenginį arba, pasibaigus karantinui, atnešti į biblioteką.

Būkime sveiki ir saugūs!

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.