PELĖDOS PAULĖS KNYGOSŪKIAI

Kad karantinas neprailgtų Jums jau gerai pažįstamas, Ignalinos viešosios bibliotekos vaikų skyriaus, personažas pelėda  Paulė siūlo pasitikrinti žinias KNYGOSŪKIUOSE.

Knygosūkis tai testas-žaidimas, kuriame visi klausimai vien tik knygų tematika. Šį žaidimą gali žaisti įvairaus amžiaus skaitytojai.

Kovo 20 d. skelbėme knygosūkį, kuriame bendri klausimai apie knygas, autorius, pagrindinius knygų veikėjus. Prisijungė ir  sprendė šį testą iš viso 19 skaitytojų.

Kovo 28 d. Jus pasiekė dar vienas pelėdos Paulės KNYGOSŪKIS! Galėjote žaisti ir atspėti kokių knygų viršeliai pavaizduoti paveikslėliuose. Prisijungė ir sprendė 9 skaitytojai.

Pastebėjusi Jūsų susidomėjimą, pelėda Paulė labai nudžiugo ir nusprendė KNYGOSŪKIUS kurti toliau.

Jei dar nesprendėte šių testų, galite tai padaryti paspaudę žemiau nurodytas nuorodas. Linkime sėkmės!

https://www.quiz-maker.com/QLDUE9U?fbclid=IwAR3Pf42pqtYKcjqr7wsONl90QrWw—UrZmItBzVjscYEFqwQNqpxIK8luQ

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.