Sveikiname nugalėtojus

Viktorinoje „Kalba – asmenybės – istorija“, skirtoje Lietuvių kalbos dienoms ir Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei paminėti, savo jėgas išbandė 30 dalyvių. 13 jų sprendė  5–8 klasių moksleiviams skirtus klausimus, šešiolika – 9–12 klasių moksleiviams ir suaugusiesiems. Džiaugiamės, kad atsakymai į klausimus buvo išradingi, išsamūs. Suskaičiavus rezultatus, kiekvienoje grupėje išrinkta po 5 dalyvius, teisingiausiai ir greičiausiai atsakiusius į klausimus.

Sveikiname:

  • 5–8 klasių moksleivių grupėje nugalėjo Eglė Cicėnaitė, Julius Martinėnas, Kamilė Filipavičiūtė, Greta Kardelytė ir Adrija Baranovskaja;
  • 9–12 klasių moksleivių ir suaugusiųjų grupėje – Nijolė Keraitienė, Darija Žuravliova, Gintarė Jurgelėnienė, Algirdas Pauliukėnas, Linas Martinkėnas.

Apdovanojimai bus įteikti pasibaigus karantinui. Dėl apdovanojimų laiko ir datos laimėtojus informuosime.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.