Mokymai Meikštų bibliotekoje

Rugsėjo 23 diena Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Meikštų filiale vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pažengusiems pagal programą: „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Dalyviai susipažino su e. banko teikiamomis paslaugomis ir kaip naudotis e. bankininkyste, išmoko susikurti el. paštą ir juo naudotis ir kt. Šią programą sėkmingai baigė 11 dalyvių.

Skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems vedė lektorė, vyresnioji bibliotekininkė Vanda Lazareva.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.