Ignalinos viešosios bibliotekos skaitykloje skambėjo J. Marcinkevičiaus „Pažinimo medis“

Rugsėjo 24 d. popietę Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su aktoriumi Ignu Ciplijausku.  Šią dieną buvo skaitoma  J. Marcinkevičiaus poema „Pažinimo medis“.

Nuo pirmų poemos eilučių įtaigus aktoriaus Igno Ciplijausko balsas tarsi užbūrė klausytojus ir nuvedė juos senojo Vilniaus universiteto kiemeliais, koridoriais, auditorijomis…  Prieš akis vienas po kilo poemos veikėjai – pirmasis universiteto rektorius Petras Skarga, lietuvių raštijos pradininkas ir pamokslininkas Konstantinas Sirvydas, europinio garso poetas ir poetikos specialistas Motiejus Kazimieras Sarbievijus, muzikos ir vaidybos meno puoselėtojas Žygimantas Liauksminas, pirmosios lietuvių kalba parašytos krašto istorijos autorius, švietėjas ir rašytojas Simonas Daukantas…

Šį renginį ignaliniečiams padovanojo Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka. (Projektas „Knygos galia telkti ir skatinti kūrybiškai gyventi”, kurį i dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.