Vaikų piešinių paroda „Mano Lietuva“

Su pavasario pradžia, su parskrendančiais paukščiais pasitinkame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ir, matyt, taip ir turi būti, nes paukštis – Laisvės simbolis.  Kovo 11-ąją švenčiame mūsų Tėvynės laisvės atgavimo dieną. Todėl paskatinome vaikus  savo piešiniuose pavaizduoti gimtinę Lietuvą, nes labai svarbu puoselėti meilę, atsakomybę už savo tautą, valstybę, ugdyti tautinę savigarbą ir tai kūrybiškai įprasminti. 

Nuoširdžiai dėkojame  Gabijai, Austėjai, Darijai, Dainiui, Emilijai, Gabijai ir Pauliui už piešinius, kuriuose perteikta  meilė ir pagarba  Tėvynei.

Kovo 11-oji – kiekvienam iš mūsų svarbi šventė, tad nuolat šią istorinę datą nešiokime savo atmintyje ir širdyse. Didžiuokimės, kad esame lietuviai.

Auginkime savyje stiprų atsakomybės medį, kuris kasdienį gyvenimą papuoštų ne tik teisių žinojimu, bet ir pareigų vykdymu.

Būkime kūrybiški ir atsakingi! IRKC Šiūlėnų padalinys ir Šiūlėnų biblioteka

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.