Nįprastai paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu.

Šia proga Ignalinos bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje buvo numatyta šventinė savaitė. Karantinas pakeitė planus, teko kreiptis į  bibliotekininkių pagalbininkus Vitaminą ir Šaunuolį.  Jų misija – nunešti  lagaminą  pripildytą spalvotų knygelių  į Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklą „Lakštingalėlių“, „Kiškučių“, „Skruzdėliukų“, „Želmenėlių“  grupių auklėtiniams, pakviesti  juos skaityti knygeles ir piešti knygų herojus.

Praėjus dviem savaitėms Vitaminas Su Šaunuoliu vėl keliavo į „Šaltinėlio“ mokyklėlę, kur jų laukė prie langų susispietę vaikai. Kadangi reikėjo laikytis saugaus atstumo vaikai savo piešinius klounams nuleido virvutėmis. Džiaugėsi Vitaminas su Šaunuoliu spalvotais vaikų  piešinėliais, o atsidėkojo saldžiomis dovanomis.                                                                                                                                               

 Vaikų darbeliai eksponuojami Ignalinos miesto stende ir Ignalinos bibliotekos Atradimų erdvėje.                                                                                                                        Džiaugiamės gražia draugyste ir gražiais darbais!

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.