Smagi pažintis su „Slapta laiškų rašymo agentūraˮ

Liepos 14 dieną Ignalinos bibliotekos kiemelyje vyko tradiciniai trečiadienio garsiniai skaitymai „Vasara su knyga“. Bibliotekininkė Aldona susirinkusiems pristatė ir po to perskaitė keletą ištraukų iš rašytojos Ignės Zarambaitės knygos „Slapta laiškų rašymo agentūraˮ. Tai istorija apie pašto peles Bertą Ilgauodegę, Liudviką Šlaputį ir Goją, dar neturinčią pavardės, bet labai svajojančią vieną dieną ją gauti. Šauniosios pelės, pastebėjusios kad ne visi miestelio gyventojai yra laimingi nusprendžia jiems padėti. Iš pradžių ne visi gudruolių planai klostosi sklandžiai, bet nuo to tik linksmiau ir įdomiau.
Po skaitymų vaikai dalyvavo popierinių peliukų dirbtuvėlėse. Jie sukūrė knygų skirtukus su peliukus. Su šiais, savo rankomis sukurtais, puošniais skirtukais nepasimes skaitomos knygelės puslapiai, o ir skaityti bus smagiau.
Vėliau vaikus aplankė ir peliukų paštas. Kiekvienas dalyvavęs skaitymuose gavo siuntinuką.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.