Liepos 22-osios popietę į Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kiemelį rinkosi poezijos ir muzikos gerbėjai.

Aktorė Aldona Vilutytė ir roko grupės „Arbata“  lyderis Andrius Zalieska-Zala pakvietė visus susirinkusius sustoti, pasislėpti nuo šurmulio, skubėjimo, reikalų reikaliukų ir ramiai pabūti su savimi ir su jais. Taip buvo pristatyta programa „Pasinesusikalbėjimai“.

Muzika ir poezija, dainos ir eilėraščiai. Du balsai, vienas dainavo, kitas kalbėjo. Andriaus Zala dainos, Aldona Vilutytė skaitė Daivos Čepauskaitės eilėraščius. Atrodė, kitaip ir negali skambėti eilės ir muzika. Aldona Vilutyte ir Andrius Zalieska – duetas dar naujas.

Aktorė Aldona Vilutytė ne tik puiki aktorė, skaitovė. Ji dalyvauja poezijos ir literatūros vakaruose. Yra LITERARIUMO įkūrėja.

ANDRIUS ZALIESKA-ZALA-roko grupės „Arbata“ lyderis, daug  metų aktyviai kuria, su grupe išleido ne vieną albumą. Taip pat kuria eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus.

Renginys prabėgo jaukioje aplinkoje skambant gitaros muzikai, atliekamomis dainomis ir klausantis poezijos. Tai graži dovana ignaliniečiams  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos vykdomo Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.