Prie arbatos puodelio

Rugpjūčio 26 d. Ceikinių bibliotekoje įvyko popietė „Pasišnekučiuokime prie arbatos puodelio“, kurią vedė Palūšės vyresnioji bibliotekininkė Rita Ramanauskienė. Pasakodama renginio dalyviams apie Šri Lankos (Ceilono saloje) auginamą juodąją arbatą, Rita citavo epizodus iš Jefferies D. knygos „Arbatos plantatoriaus žmona“, o kalbėdama apie pačią populiariausią Dardžilingo regione (Himalajų priekalnėse) auginamą juodąją indišką arbatą, skaitė epizodus iš australų rašytojos F. Mc Intosh knygos „Arbatos sodai“.  Šios abi grožinės literatūros  knygos turi labai įdomius ir intriguojančius siužetus.

Baigiantis renginiui pradėta arbatų degustacija: japoniška žalioji, indiška juodoji Dardžilingo, kuri 2008 metais tapo nugalėtoja juodųjų arbatų kategorijoje.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.