Bibliotekos padėkos vakaras

Baigiantis metams visi skuba padėkoti, pasidalinti gerumu, dovanoti gražių akimirkų ir kalėdinės nuotaikos. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kasmet rengia šiltus padėkos vakarus. Juose paprastai apžvelgiami per metus nuveikti darbai, pasidžiaugiama buvusiomis veiklomis ir renginiais. Kadangi biblioteka visai neseniai minėjo 80-metį ir jam skirtoje šventėje visa tai jau buvo pristatyta, tai šių metų padėkos vakare visas dėmesys atiduotas žmonėms. Sveikinti bibliotekos bičiuliai, geradariai, bendradarbiai. Jiems skirti šilčiausi žodžiai ir padėkos už ilgametę nuoširdžią draugystę, dovanotas knygas, prasmingas veiklas ir idėjas.  

Be padėkų būta gražių ir įsimintinų dovanų. Kadangi, kaip minėta, šiandien visiems labai trūksta šypsenų ir juoko, tai Visagino Europe Direct informacijos centro vadovė Indrė Gruodienė  bibliotekininkams ir renginio dalyviams dovanojo galimybę susipažinti su karikatūristu Ramūnu Vaitkumi, kuris visiems norintiems čia pat nupiešė smagius šaržus. Na, o renginio pabaigoje susimąstyti apie vertingus ir amžinus dalykus kvietė dainuojantys aktoriai Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis.

Bibliotekos direktorę Loretą Aleknienę ir visą bendruomenę artėjančių švenčių proga sveikino Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas. Mero padėkas jis įteikė Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Dokumentų komplektavimo skyriaus vedėjai Vandai Berdikšlienei, kuri sėkmingai administruoja Lietuvos integralios bibliotekų informacinę sistemą (LIBIS) profesionaliai tvarko bibliotekos dokumentų fondą. Už kraštotyrinės medžiagos rinkimą ir sklaidą, išradingai išplėtotas Kazimierui Vaičioniui ir Kiprui Petrauskui skirtas ekspozicijas dėkota Ceikinių filialo vyresniajai bibliotekininkei  Onai Martinėnienei.

Bibliotekos padėkas direktorė įteikė dideliam būriui gražius darbus nuveikusių. Linui Perveneckui, Danguolę Sutkienei, Daliai Lapėnienei, Gražinai Derenčienei, Inetai ir Arūnui Liškūnamas, Margaritai Pakalkienei ir Aušrai Širvinskienei  dėkota už bibliotekoms dovanotas knygas. Ceikinių seniūnijos seniūnui Sauliui Zabolevičiui – už nuoširdžią pagalbą, rūpestį ir paramą įrengiant patalpas kraštotyrinei ekspozicijai Ceikiniuose. Silvijai Juozelskytei -Vaičiulienei – už projekto „Sugrįžkim prie lino“ veiklas Mielagėnų bibliotekoje. Indrei Gruodienei – už bendras veiklas, nuoširdžią pagalbą organizuojant renginius, pasiryžimą daryti kūrybiškas veiklas Naujojo Daugėliškio bibliotekoje. Padėkos už ilgametį nuoširdų bendradarbiavimą taip pat įteiktos Audronei  Petrovienei,  Mildai Čepulienei, Sigutei Mudinienei. Aivarui Cibulskui dėkota už aktyvų įsitraukimą į skaitymo skatinimo veiklas. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijai, ,,Šaltinėlio” mokyklai, vaikų dienos centro ,,Eldoradas” vadovei Vaivai Kaladinskienei   –  už bendradarbiavimą įgyvendinant vaikų skaitymo skatinimo iniciatyvas, dalyvavimą projektinėse, edukacinėse veiklose. Pranutei Milašauskienei ir Aldonai Motiejūnienei – už aktyvią veiklą klube pagyvenusių žmonių klube „Rudenėlis“.

,,Niekada nebūna per daug gerumo ir padėkos žodžių. Dėkojame, kad buvote šalia, kad rėmėte ir palaikėte mūsų iniciatyvas, bendradarbiavote projektuose, dalyvavote renginiuose. Tegul mūsų bendras kelias bus smagus ir kūrybingas…“, – sakė direktorė Loreta Aleknienė. Buvo apdovanoti ir renginio svečiai – dailininkas ir atlikėjai. Jie bibliotekai išsakė savo sentimentus ir minėjo, kad ši erdvė jiems ne tik miela, bet ir šventa.

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 51824, mob. 8 656 70424

el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.