Skaitytojų būrelyje pokalbiai apie keliaujantį katiną, ir ne tik…

Sausio 5 d. į Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje rinkosi skaitytojų būrelio nariai. Šį kartą – pasikalbėti apie Japonų rašytojos Hiro Arikawa knygą „Keliaujančio katino kronikos “. Ši knyga tapo bestseleriu ne tik Japonijoje, bet ir kitose šalyse, pagal ją sukurtas ir filmas.

Aptarime dalyvavusieji į kūrinį pažvelgė skirtingai. Vieniems jis patiko, o kitiems ne. Renginio dalyviai savo nuomonę apie knygą išsakė atsakinėdami į klausimus surašytus kortelėse. Jautrus siužetas sukėlė įvairias emocijas, kiekviena skaitytoja turėjo ką pasakyti: dalinosi įspūdžiais, išgyvenimais,   kilusiais skaitant, kalbėjosi ir apie savo augintinius.  Vakaras prabėgo nepastebimai, kito susitikimo metu sutarta kalbėtis apie amerikiečių rašytojos Delios Owens knygą „Ten kur gieda vėžiai“.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.