Penktokų pažintis su biblioteka

Sausio 19– 21 dienomis Vaikų literatūros skyriuje lankėsi penktokai su mokytoja Virginija Maskoliūniene. Pažintis su biblioteka  prasidėjo  vaikų abonemente. Bibliotekininkė Rūta papasakojo vaikams, kaip tapti bibliotekos skaitytojais, kvietė pasidalinti mintimis  apie perskaitytas knygas, susipažinti su naujai gautomis.  Bibliotekoje visada daug naujų,  patrauklių knygų, jos  užsakomos iš įvairių leidyklų.  Vėliau bibliotekininkė pasiūlė moksleiviams žaidimą: išgirdus knygos pavadinimo pradžią, pasakyti visą pavadinimą.  Su šia užduotimi  vaikai puikiai susidorojo, o patys aktyviausieji gavo dovanų po knygą.

Toliau  pažintis su biblioteka tęsėsi  Atradimų erdvėje. Didelį įspūdį paliko sensorinių  pojūčių kalbarys,  „Bee-bot“ bitutes robotai, išbandyti 3D pieštukai, virtualūs akiniai, interaktyvios grindys,  „Just dance“ šokiai. Biblioteka turtinga ir stalo žaidimais. Vaikai rado daug įdomios veiklos ir puikiai leido laisvalaikį su draugais.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.