Šventėme Lietuvos atgimimą

Vasario 15 dieną susirinkome Ceikinių bibliotekoje švęsti Lietuvos atkūrimo dienos. Mus, Gilūtų bibliotekos skaitytojų komandą, dalyvauti viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą?“ pakvietė Ceikinių bibliotekos šeimininkė O. Martinėnienė. Ceikinių biblioteka šventiškai pasipuošusi laukė viktorinos dalyvių. Dviejų turų viktorinoje rungėmės kas geriau žino Lietuvos istoriją ir įžymius žmones. Pertraukos metu klausėmės ceikiniečių atliekamų patriotinių dainų. Viktoriną vieno taško persvara laimėjo šeimininkai – Ceikinių komanda. Bibliotekininkė  visus dalyvius apdovanojo atminimo medaliais ir puikiomis dovanomis.

Gilūtų bibliotekos skaitytojai ir bibliotekininkė V. Girdžiušienė dėkoja už pakvietimą svetingiems ceikiniečiams. Džiaugiamės dovanotais originaliais knygų skirtukais, kvapnia bendruomenės narių iš kalvotų Ceikinių pievų surinkta vaistažolių arbata. Ačiū O. Martinėnienei už pasikartotas Lietuvos istorijos žinias, maloniai ir turiningai praleistą laiką.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.