Bibliotekininkės lankėsi Vilniaus knygų mugėje

Vasario 24 d. Ignalinos viešosios bibliotekos darbuotojos lankėsi Vilniaus knygų mugėje. Šių metų mugės tema – „Vaizdas kaip tekstas“. Todėl nemažai mugės renginių skirti ne tik žodžiams, bet ir vaizdams – žodžiai įgauna formą vaizde – grafininės novelės, bežodės knygos, komiksai ir kt., juk žmogus greičiau pastebi vaizdą, lengviau jį įsimena.

Bibliotekininkai šiais metais savo erdvėse didelį dėmesį skyrė žodžiui – pasakojimo menui. Ignalinietės dalyvavo kolegių vedamose pasakojimo edukacijose. Viena jų pagal ievos Babilaitės knygą „(Ne)vienas“, kurią vedė Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos darbuotoja. Tai projekto „Pasakojimo meno ir metodo modelio sukūrimas Lietuvos bibliotekoms“ renginys. Ignalinos bibliotekoje taip pat vyks šio projekto pasakojimo edukacijos vaikams ir suaugusiems. Dar bibliotekininkės klausėsi Ingos Mitunevičiūtės skaitomos paskaitos „Bežodės knygos: pasakojimų vaizdais ištakos, ypatybės ir skaitymo strategijos“.  Ignalinietes domino  debatų turnyrai „Šortai“, kuriuose aptariamos ne daugiau nei prieš 2 metus išleistos knygos. Bibliotekininkės aktyviai lankė leidyklų stendus, susipažino su naujausia tiek lietuvių, tiek užsienio autorių literatūra, bendravo su rašytojais, susitiko su kolegomis.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.