Skelbiamas negyvenamųjų patalpų nuomos konkursas

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbia Ignalinos rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančių 149,36 m2 negyvenamų patalpų, esančių Atgimimo g. 28, Ignalinos mieste, nuomos konkursą komercinei veiklai – kanceliarinių ir biuro prekių, kompiuterinės ir biuro technikos, elektronikos prekių, kasos aparatų, knygų mažmeniniam pardavimui (išskyrus prekybą alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais, naudotomis prekėmis ir įvairaus remonto paslaugų teikimą).

Pradinė nuomos konkurso kaina – 146,37 Eur per mėnesį be PVM.
Nuomos terminas – 10 metų.

Dalyviai registruojami ir pasiūlymai užklijuotuose vokuose priimami ir nuo 2022 m. kovo 3 d. iki 2022 m. kovo 10 d. 12.00 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos raštinėje adresu: Atgimimo g. 20, Ignalina.

Pasiūlyme turi būti nurodyta:
konkretus siūlomų nuompinigių dydis, konkurso dalyvio ar jo įgalioto asmens vardas, pavardė ir asmens kodas, gyvenamasis adresas (fiziniams asmenims), įmonės pavadinimas, kodas, adresas, steigimo dokumentų ar kitų steigimo faktą patvirtinančių dokumentų kopijos (juridiniams asmenims), kontaktinio asmens telefono numeris, elektroninio pašto adresas, nustatyta tvarka patvirtintas įgaliojimas, jeigu konkurso dalyviui konkurse atstovauja jo įgaliotas asmuo, paaiškinimas, kokiam tikslui konkurso dalyvis naudos nuomojamas patalpas.

Nuompinigiai mokami kas mėnesį, ne vėliau kaip iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) dienos pagal pateiktą sąskaitą faktūrą.

Už komunalines paslaugas apmokama per 5 darbo dienas po sąskaitos faktūros gavimo.

Per nustatytą laiką nesumokėjus nuompinigių ir kitų mokesčių, įmokų, privaloma sumokėti 0,05 procento dydžio delspinigius nuo visos nesumokėtos sumos už kiekvieną pavėluotą dieną.

Nuomininkas, per visą nuomos terminą laikęsis savo įsipareigojimų pagal Sutartį, nuomos terminui pasibaigus turės pirmenybės teisę prieš kitus asmenis sudaryti naują turto nuomos sutartį papildomam laikotarpiui, jeigu turto valdytojas priims sprendimą toliau nuomoti patalpas.

Konkurso dalyvio trijų mėnesių dydžio pradinis įnašas turi būti sumokėtas prieš atvykstant registruotis konkurso dalyviu į atsiskaitomąją sąskaitą LT337300010164795478 AB Swednak.

Atsakingas asmuo už negyvenamųjų patalpų apžiūrą – l. e. Ūkio ir bendrųjų reikalų skyriaus  vedėjos pareigas Rimutė Kindurienė, tel. (8 682 ) 18870. Apžiūros laikas – darbo dienomis 11.00–12.00 val.

Viešo nuomos konkurso komisijos posėdis įvyks 2022 m. kovo 10 d. 14.00 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Atgimimo g. 20, Ignalina).

Konkursą laimi asmuo, pasiūlyme nurodęs didžiausią nuompinigių dydį. 

Konkurso laimėtojo, pradinis įnašas bus įskaitomas į nuompinigius. Kitiems konkurso dalyviams pradinis įnašas per 5 darbo dienas nuo komisijos protokolo pasirašymo  bus grąžinamas į jų nurodytą sąskaitą banke. Jeigu konkurso dalyvis, pripažintas nugalėtoju, ne anksčiau kaip per 5 darbo dienas ir ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nepasirašo nuomos sutarties, pradinis įnašas jam negrąžinamas.

Tel. pasiteirauti (8386) 53158

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.