Mažieji ceikiniečiai pasitiko vasaros atostogas

Birželio 1-ąją Ceikiniuose vyko rytmetis, kurio metu mokinukus išlydėjome į vasaros atostogas. Gražius sveikinimo žodžius susirinkusiems vaikams tarė gerbiamas seniūnas Saulius Zabolevičius. Po sveikinimų įteikė ir mažojo piliečio pasus. Mūsų šauniosios mokytojos Rita ir Danutė kartu su vaikais paruošė nuostabią programėlę, kurią parodė ne tik visiems susirinkusiems bet ir netikėtai iš dangaus skėčiu nusileidusiai Merės Popins dukterėčiai. Smagu buvo kartu ir dainuoti, ir šokti, ir klausyti eilių, ir piešti. O kaip gi be dovanų… Vaikučiams atsisveikinimo dovanėles įteikė ne tik mokytojos, bet ir seniūnas.

Nuoširdžiai dėkojame visiems atėjusiems, ačiū mokytojoms už puikią programėlę, vaikučiams už gražius piešinius ir smagią nuotaiką.

Palauk, sustok, maža vaikyste.
Neišnešk meškiukų, pasakų gražių
Mes dar nespėjome lėlėms kasų supinti,
Ir pastatyti smėlio rūmų nuostabių!
Tu neišeik, dar leisk pabūt nerūpestingais..
Dar norime basi lakstyt gėlių takais..
Palauk, sustok brangi Vaikyste!
Dar leisk pabūt nors kiek mažais!

Ceikinių filialo vyresnioji bibliotekininkė Ona Martinėnienė

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.