Vaikų gynimo diena Grybėnuose

Birželio 1-ąją švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šia proga į Grybėnų kaimo biblioteką rinkosi ir vaikai, ir mamytės, ir močiutės. Didelio dėmesio šiame renginyje sulaukė Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologų pasirodymas. Pareigūnai atsivežė tris šunis. Kiekvienas iš jų išmokytas atlikti skirtingas paieškas. Pasirodymo metu parodė kaip vykdoma daiktų paieška, nusikaltėlių sulaikymas. Sužavėjo pareigūnų atsidavimas darbui ir meilė savo kolegai ir draugui šuniui J.

O vaikai džiaugėsi galėdami prisiliesti ir paglostyti patį draugiškiausią pasieniečių šunį.

Išvykus svečiams, vaikai toliau džiaugėsi prasidėjusia vasara bibliotekos kiemelyje. Spalvino piešinius, kuriuos pakabino parodai lauke. Pūtė burbulus, piešė ant asfalto, žaidė slėpynių.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.