Apie savanorystę

Strigailiškio bibliotekoje renginiu „Manasis savanorystės kelias“ buvo užbaigtas renginių ciklas, skirtas Savanorystės metams Lietuvoje. Renginio viešnia, Ignalinos Caritas organizacijos savanorių koordinatorė Onutė Sokolovienė, renginio dalyviams papasakojo apie savąjį savanorystės kelią, motyvaciją, norą padėti kitiems. Bibliotekininkė Rita Ramanauskienė papasakojo apie savanorystę užsienyje ir Lietuvoje, žymių žmonių požiūrį ir veiklą šioje srityje. Bibliotekos skaitytojos Elena, Nastė, Dangira perskaitė italo kunigo ir vienuolio Bruno Ferrero „pasakojimus sielai“.

Renginio metu puikią koncertinę programą, vadovaujant Laimai Kutrienei, atliko Ignalinos M. Petrausko muzikos mokyklos jaunosios žvaigždutės, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatės Medeina Kutraitė ir Viktorija Lazauskaitė.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.