Gruodžio 19 dieną į Ignalinos viešąją biblioteką rinkosi klubo „Rudenėlis“ nariai. Šventiškai pasipuošę senjorai sugiedojo klubo himną, sveikino vieni kitus artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Pasveikinti gruodžio mėnesį gimusieji klubo nariai, jiems išsakyti palinkėjimai, įteiktos dovanėlės ir gėlės sugiedota „Ilgiausių metų“. Amžinybėn išėjusio klubo nario Mindaugo Grušniaus jo atminimą senjorai pagerbė tylos minute, jis taip pat buvo gimęs gruodžio mėnesį. Netikėtai, kur buvęs kur nebuvęs, „Rudenėlio“ susitikime pasirodė Kalėdų senelis su padėjėja snieguole Aldona ir pilnu maišu dovanų, kurių užteko visiems, žinoma, už jas reikėjo ar pašokti ar eilėraštį pasakyti ar kokią istoriją papasakoti. Vėliau prie arbatos puodelio senjorai prisiminė jau praeinančius 2022 metus ir nuveiktus gerus darbus. Einant popietei į pabaigą palydėtas Kalėdų senelis ir palinkėta jam geros sveikatos ir laimingos kelionės pas kitus senjorus.

Šventės atitraukia mus nuo darbais ir rūpesčiais persmelktos kasdienybės prie amžinųjų vertybių. Kalėdiniai sveikinimai puikus būdas kitam žmogui pakelti nuotaiką. Šios gražios šventės geru džiaugsmu sušildo visų širdis. Ir tai ko laukta, kuo visus metus tikėta, tegul Kalėdų angelai išpildo.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.