Šventinis minėjimas Vidiškėse

Vasario 16-oji  – viena iš reikšmingiausių Lietuvos valstybės ir lietuvių tautos istorijos datų. Šią datą ir Lietuvių kalbos dienas vasario 15-tą paminėti pakvietė Vidiškių biblioteka ir IRKC Vidiškių padalinys. Renginio pradžioje sugiedotas Lietuvos valstybės himnas, po kurio sveikinimo žodį tarė IRKC direktoriaus pavaduotoja, Ignalinos savivaldybės tarybos narė Marijona Lukoševičienė, Ignalinos rajono administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė  bei teisininkas, vidiškietis Vaidotas Židanavičius. Elena Risakovienė trumpai apžvelgė sudėtingą sunkų Lietuvos kelią į laisvę ir nepriklausomybę.

Susirinkusius tądien į IRKC Vidiškių padalinio salę džiugino Aistės ir Agnės atliekamos dainos. Smagu buvo dalyvauti viktorinoje „Ar žinai Lietuvos istoriją?“, kurią vedė Rimšėnų kaimo gyventojas Kazys Rukas o teisingai atsakę į klausimus gavo ir po mažą dovanėlę.

Bibliotekininkė Dalė Švilpienė kalbėjo apie tai, kodėl privalome didžiuotis savo gimtąja kalba, kurią paveldėjome iš savo protėvių, juk tai – viena seniausių pasaulio kalbų.

Šventinį koncertą, dainas apie Tėvynę, Lietuvą  dovanojo Milda ir Raimondas Žieviai. Gausiai susirinkę vidiškiečiai atlikėjams negailėjo gausių aplodismentų, gėlių.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems už bendrą pasibuvimą ir maloniai praleistą laiką, o UAB „Meleksui“ už paramą.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.