Kūrybinės dirbtuvėlės Mielagėnų bibliotekoje

Bibliotekininkė pakvietė mažuosius savo skaitytojus į priešvelykines dirbtuves Mielagėnų bibliotekoje. Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo margučių marganimo edukacijoje. Spalvino popierinius kiaušinių trafaretus ir pieštukais, ir flomasteriais, ir guašu, darbui naudodami vatos pagaliukus, segtukus, lipdukus.

Edukacijos metu vaikai sužinojo įdomių dalykų apie Šv. Velykų tradicijas, margučių spalvų, simbolių, raštų reikšmes. Papasakojo, kaip margučius margina namuose. Kaip išsirenka drūčiausią kiaušinį margučių ridenimui. Velykų zuikis vaikams perdavė saldžių dovanėlių.

Vida Girdžiušienė, Mielagėnų filialas

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.