Rid rito rito margučiai atsirito

Velykos jau ant slenksčio. Ta proga,  balandžio 6-tą  Vidiškių biblioteka pakvietė darželinukus į edukacinį rytmetį „Rid rito rito margučiai atsirito“.

Bibliotekininkė Dalė papasakojo apie Velykų papročius, apie verbų rišimą, kiaušinių marginimo būdus ir kodėl reikia pražydinti medžio šakelę.

Nuotaikingai pasekta pasaka apie Velykų bobutę, įkvėpė vaikučius nupiešti po smagų piešinėlį.

Velykų bobutės padedami vaikučiai minė mįsles, sprendė galvosūkius, skaitė linksmus eilėraštukus apie Velykas. Teisingai įminę mįslę gavo po Velykės  saldainį.

Pasibaigus renginiui darželinukai, kupini gerų emocijų, išsiruošė atgal į darželį laukti pačios spalvingiausios pavasario šventės – Šv. Velykų.

Nuoširdžiai dėkoju vaikučiams ir jų auklėtojoms Irenai Druteikienei ir Ritai Krasienei už gražią bendrystę.

Vyresnioji bibliotekininkė
Dalė Švilpienė
Žalsvo pumpuro plyšimo…
Mažo paukščio sugrįžimo
Sidabrinio katinuko
Debesėlio balto pūko…
Džiaugsmo, saulėtų dienų,
Ir kitų gražių darbų…

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.