„Rudenėlyjė“ pokalbis apie saugų eismą

Balandžio 24 dieną klubo „Rudenėlis“ nariai susirinko į biblioteką susitikti su policijos pareigūne Jurgita Zenkuviene. Pareigūnė  kalbėjo apie saugų eismą, atsakomybę, kelių eismo taisyklių pažeidimus. Senjorai žiūrėjo vaizdo įrašus apie kultūrą keliuose, uždavė nemažai klausimų apie situacijas kelyje. Pareigūnė kalbėjo ir apie keturkojų saugumą kelyje, nes Lietuvoje nuo 2016 metų balandžio 24-ąją minima Šuns diena.

Vėliau senjorai pasveikino gimtadienio proga klubo pirmininkę Ritą Čiučiurkienę, dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko. Einant popietei į pabaigą klubo narė Vilma Stukienė paskaitė savos kūrybos eiles.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.