Šventinė popietė Vidiškėse

Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Ta proga vidiškiečiai pasveikino  ilgametę medicinos darbuotoją Ziną Gimbickają. Bibliotekininkė Dalė šiltai pasveikino visus, kurie atėjo į renginį,  palinkėjo gero pasibuvimo kartu. Toliau sekė svečių, draugų, giminių sveikinimai bei šilti palinkėjimai ilgametei medicinos darbuotojai.  Linkėta dar daug gražių bei ilgų sveikatos metų, kad gyvenimas  būna laimingas, turtingas, kupinas meilės, dėkingumo ir šilumos.

Seniūnas Alfredas Aškelėnas stebėjosi šios medikės darbštumu ir gerumu. Medikė,  net sulaukusi garbingo amžiaus, nepaliauja rūpintis namų aplinka,  sugeba rasti šiltą, pagydantį žodį.

Į šventę atvyko ir patys artimiausi žmonės, sūnus, marti, anūkas ir sesuo.

Jautrūs, širdį spaudžiantys sveikinimai gerbiamai medikei nepaliko abejingų. Dovanodami nuostabias gėlių puokštes, žmonės  dalijosi prisiminimais, kiek gerumo iš šilumos  į jų šeimų gyvenimą atnešė ši nuostabi moteris. Kalbėjo, kad visada, netgi nakties metu, Zinutė skubėdavo teikti reikiamą pagalbą, niekam neatsakydavo padėti, o jos šiltas, rūpestingas žodis gydė geriau už geriausią vaistą.

Sekė kalbos, eilėraščiai skirti medikams ir žinoma gražios  dainos. Jas  atliko Algirdas Juodagalvis ir Rimantė Basytė.

Renginio pabaigoje visi sustojo bendrai nuotraukai.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.