Vaikų gynimo diena Ceikinių bibliotekoje

„Aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas, aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu, kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba.
Aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą, niekam nevalia manęs mušti, visi vaikai yra svarbūs.
Aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju.
Aš turiu teisę žaisti…“

Gegužės 26 d.  Ceikiniuose skambėjo vaikų juokas ir tarsi saulė švietė nuoširdžios šypsenos. Ceikinių kaimo bendruomenės vaikučiai bibliotekoje paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną.  Kartu su pelėda Paule, jie stebėjo Ignalinos viešosios bibliotekos  teatriuko „Mįsliukas“ spektaklį pagal Jolitos Zykutės  knygą  „Spyglys. Mėlyna dėžutė”. Vėliau Ceikinių mokyklėlės mokinukai patys parodė nuostabią programą, kurią paruošė su savo mokytojomis Rita ir Danute. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo eiles. Po pasirodymo visi persikėlė į lauką, kur su pelėda Paule žaidė žaidimus, atliko įvairias užduotis, linksmai leido muilo burbulus, kuriuos kaimo bendruomenė įsigijo pagal projektą. Puiki pramoga, puikus oras ir geros emocijos. Žinoma, kaip gi be vaišių? Ačiū Ceikinių seniūnijai už jas.  

Kukliai, bet linksmai ir skaniai paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai džiaugėsi bendravimu ir visi kartu pasitiko vasaros pradžią.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.