Vaikų diena Kazitiškyje

Vasara prasidėjo. Ir pirmą vasaros dieną ypatingas dėmesys vaikams. Juos sveikiname su Tarptautine vaikų gynimo diena.

Į Kazitiškio dvaro parką švęsti  Vaikų dieną pakvietė Kazitiškio seniūnija, Kazitiškio kaimo bendruomenė, IRSV Kazitiškio biblioteka ir IRKC Kazitiškio padalinys. Susirinkę į parką vaikai galėjo piešti, žaisti ir skaityti knygutes. Vaikus ir jų tėvelius sveikino Kazitiškio seniūnijos seniūnas Drąsutis Jelinskas. Seniūnas linkėjo vaikams džiaugtis vaikyste, o užaugus tapti savo šalies kūrėjais ir gynėjais. O apie tuos, kurie saugo mūsų šalies sienas, ieško dingusių žmonių ir atlieka dar daugybę įvairiausių jiems priskirtų darbų kalbėjo VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Sienos kontrolės skyriaus vyresnysis specialistas Justas Aidietis. Jis pasakojo kaip reikia dresuoti ir ruošti tarnybinį šunį dirbti. Vaikai net sužinojo, kad tarnybinis šuo supranta įvairias kalbas ir moka skaičiuoti J. O kadangi tarnybinis šuo yra rimtas šuo, tai jis  rimtai ir ramiai pozavo nuotraukoms su norėjusiais nusifotografuoti.

Po pokalbio su  pasieniečiais vaikai puolė džiaugtis vasariška pramoga – vandens putomis, kurią į Kazitiškį atvežė sporto asociacija „Šalna“. Parkas skambėjo nuo vaikų krykštavimų ir juoko.

Geros Jums vasaros, vaikai!

Ačiū rėmėjui AURA POWER

Kazitiškio bibliotekos bibliotekininkė Dalia Koršul

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.